Ori Nebiaj me detyrë të re, moderatores i besohet një tjetër pozicion në televizion (FOTO LAJM)

Tashmë prej tre vitesh, çdo sezon vere “Top Channel” rikthen në ekran emisionin “Pushime on top”.

Ky format i është besuar moderatores Ori Nebiaj, e cila duket se do të jetë në ekran sërish gjatë këtyre muajve të nxehtë.

Megjithatë përveçse si moderatore, Orin do ta shohim edhe si autore të programit. Këtë e ka bërë vetë të ditur Olsa Muhameti, autorja e shumë programeve në “Top Channel”.

Ajo ka treguar se këtë vit ka vendosur të pushojë dhe ‘stafeta’ i ka kaluar Orit, e cila do të jetë edhe autore, edhe producente. Tashmë jemi të gjithë sy e veshë për të shijuar sërish bukuritë e Shqipërisë nga ekrani.

Shtuar më 04/06/2020, ora 13:32

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori