Ori dhe Isli injorojnë Eno Popin: Nuk na mungon fare!
Emisioni i mëngjesit në Top Channel, "Wake Up" ka hyrë në një epokë të re.

Që nga fillimi ky emision është identifikuar me figurën e Eno Popit, i cili hoqi dorë këtë sezon televiziv nga ky emision.

Moderimin e ‘Wake Up’ e kanë Isli Islami dhe Ori Nebijaj, një dyshe e pandashme që i sheh kudo bashkë edhe përtej ekranit,

Të ftuar në emisionin “Pop Culture”, dyshja e mëngjesit treguan dhe për ndjesitë që kanë për Eno Popin.

“Kujt i mungon Eno Popi?” – e pyet gazetari.

“Asnjërit!” –u përgjigjën të dy.

Gjithashtu, kur u pyetën për njëri-tjetrin ata nuk i kursyen komplimentat.

Ori për Islin u shpreh duke thënë:

“Person analizues dhe që më bën shumë të qesh” shkruan tch.

E ndërsa Isli u shpreh për Orin:

“E bukur, e zgjuar, e mirë.”
Shtuar më 03/11/2018, ora 19:23

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori