Ora 4 e mëngjesit e gjen kështu Bebe Rexhën (FOTO LAJM)

Pëlqej
Bebe Rexha një nga këngëtaret shqiptare më të famshme në tregun ndërkombëtar është gjithmonë në qendër të vëmendjes.

Zakonisht artistët kanë natën si momentin më frymëzues.

Por ata nuk quhen ''njerez të natës'' vetëm për këtë sepse edhe aktivitetin e zhvillojnë gjatë natës.

Megjithatë Bebe Rexha duket se nuk ka patur asnjërën nga këto arsye shkaktare të pagjumësisë.

Në mungesë të gjumit, këngëtarja mbrëmë ka bërë një nga ato bisedat e orëve të para të mëngjesit me mikun e saj.

Të dy vuajnë nga pagjumësia dhe ngushëllimin e vetëm e kanë gjëtur tek njëri- tjetri në këtë bisedë të cilën më pas Bebe e ka hedhur në Instastorie.
Shtuar më 14/02/2018, ora 11:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori