Sulm në Norvergji, autori i armatosur rrëmben auto ambulancën dhe shtyp këmbësorët
Opinionisti shqiptar: E kam rrogën sa dyfishi i Ramës!
Olti Curri është një opinionist i cili shquhet për tipin e drejtpërdrejtë, edhe ndonjeherë edhe arrogant.

Ditën e sotme ai ka hyrë LIVE në Instastory, ku shumë ndjekës i kanë dërguar pyetje të ndryshme.

Një prej tyre e ka pyetur se sa e ka rrogën, një pyetje e sikletshme për Oltin i cili i thotë që pagesa e tij vjen nga reklamat në Facebook dhe Instagram, e cila shkon sa dyfishi i rrogës zyrtare të Kryeministrit të Shqipërisë.

Epo jo keq për një opinionist. /albeu.com/
Shtuar më 18/06/2018, ora 23:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori