Operacionet plastike shpërfytyrojnë aktoren e preferuar të shqiptarëve
Shqiptarët u fiksuan aq shumë pas serialit indian Bidaii saqë opër ta, aktorja kyesore Sadna u bë e preferuara e të gjithëve.

Sara ishte shumë simpatike dhe e ëmbël dhe shumë e dashur për çdo fans të këtij seriali.

Mirëpo, shumë pak ka ngelur nga pamja e saj e mëparshme. Kjo pasi Sara ka bërë ndërhyrje të mëdha estetike që e kanë “shpërfytyruar” aktoren.

Kjo gjë nuk i ka pëlqyer aspak fansave të saj, të cilët e kanë kritikuar duke u shprehur se ky look nuk i shkon aspak asaj. /albeu.com/
Shtuar më 22/01/2019, ora 21:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori