Operacione plastike? Kështu dukej Luana Vjollca kur ishte fëmijë

Pëlqej
Luana Vjollca shquhet për linjat bombastike trupore, të cilat nuk ngurron t'i ekspozojë në paraqitjet publike. Ajo është shumë aktive në rrjete sociale, sidomos në Instagram.

Por që nga mbarimi i Shiko Kush Luan, Luana ka mbajtur një profil më të qetë dhe është larguar.

Së fundmi fansat e moderatores kanë postuar një foto ku shihet Luana e vogël dhe tani.

Me vetullat e ngrysura e me buzët e kuqe Luana ka ruajtur të njëjtat tipare që ka edhe sot. /albeu.com/
Shtuar më 22/03/2018, ora 23:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori