Oops! Adelina kujdes (FOTO LAJM)

Ngjyra e saj e preferuar është pink, të paktën këtë ka treguar në bazë të veshjes me të cilën shfaqet kohëve të fundit. Një dekolte të hapur dhe një minifund, që më shumë zbulonte pjesët intime sesa i mbulonte ato.

Këngëtarja e njohur shqiptare nga Maqedonia, Adelina Tahiri, është shfaqur kështu në një nga koncertet e radhës të organizuar me rastin e fitoresTeuta Arifit për kryetare të komunës së Tetovës.

Adelina ishte ftuar për të kënduar me këtë rast, për faktin se Teuta është e vetmja femër që do të drejtojë për herë të parë një bashki. /albeu.com/

Shtuar më 14/04/2013, ora 17:36

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori