"One Direction" pas koncertit shohin filma
Pëlqej
Ndonëse çdokush mund të mendonte se "One Direction" gjithmonë festojnë pas mbarimit të koncerteve, në fakt nuk ndodh kjo gjë. Ata mblidhen së bashku dhe shikojnë filma.

Deklarata e djemve ka sjellë edhe aludime të shumta, por në fakt ata janë veç miq të mirë. Krijuesit e shumë hiteve, aktualisht janë nëpër turne botëror dhe kanë pranuar se argëtohen shpeshherë duke parë bashkë filma.

“Është e vështirë që të flemë pas koncerteve, por ne qëndrojmë bashkë dhe shikojmë filma.

Tentojmë që të jemi sa më pranë, sepse kështu edhe afrohemi shpirtërisht e jemi më të përgatitur për turnetë”, ka thënë një prej anëtarëve të "One Direction”. /albeu.com/
Shtuar më 18/08/2014, ora 15:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori