Olti Curri, si pasha mes Ilda Bejlerit dhe Olta Gixharit (FOTO LAJM)

Olti Curri
Olti Curri po kalon pushime mjaft të bukura dhe të këndshme në jug të Shqipërisë në praninë të dy bukurosheve të njohura të ekranit, Olta Gixhari dhe Ilda Bejleri.

Ata gjenden në Drymades nga dhe ku kanë postuar në rrjetet sociale një foto mjaft provokuese, shkruan Portali Albeu.

Duhet thënë se Olti Curri i ka shumë mikesha vajzat e njohura dhe është parë shpesh në shoqërinë e secilës, ndërkohë që grupit i është bashkangjitur edhe gazetari i ABC News, Eni Shehu, i cili do të jetë një Drymades për emisionin veror të televizionit ku punon. /albeu.com/
Shtuar më 12/07/2015, ora 14:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori