Olti Curri godet me fjalët për Dafina Zeqirin (FOTO LAJM)

Një nga Bloggerët më të njohur në vendin tonë Olti Curri njihet për kritikat e shumta ndaj personazhe publikë por edhe fenomeneve të ndryshme sociale, shkruan Albeu.com

Olti Curri njihet për kritikat e shumta në adresë jo vetëm të personazheve publikë, por edhe fenomeneve të ndryshme sociale.
Por për Dafina Zeqirin nuk ka fjalë të këqija, madje nëpërmjet një Instastory ku edhe ia ka shpërdarë këngën ka thënë fjalë të mëdha për të.

Kjo si duket i ka pëlqyer këngëtares e cila më pas e ka shpërndarë postimin e tij në Instagramin e saj

"Më pëlqen fërvishja e vokalit të Dafinës, tregon se ka dhunti por edhe një shpirt…është sit ë gjithë ata artistë që kanë qarë, qeshur, jetuar në rrugë, jo të blinduar në studio, shtëpi, vila…Origjinalite dhe e talentuar".

"Nuk është qoke, as me ndjek as e ndejk. Just respect", ka shkruar Olti. /albeu.com/
Shtuar më 05/03/2019, ora 16:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori