Olti Curri e quan Mozzik “horror i horroreve” (FOTO LAJM)

Olti Curri që nga mbrëmë ka treguar se si duhet veshur çorapet, me çfarë lloj këpuce e pantallona shkojnë modelet e tyre.

E një nga postimet e bëra, ai ka kritikuar rëndë Mozzikun në një nga paraqitjet e tij, stilin e të cilit e quajti “horror i horroreve” për shkak se ishte me pantallona të shkurta dhe çorapet i dalloheshin nga këpucët.

Se a do reagoj Mozzik, presim të shohim.
Shtuar më 04/03/2018, ora 12:26

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori