Olta Xhaçka dhe Artan Gaçi bëjnë publike lidhjen
Ndonëse lidhja e tyre dihej nga kolegët e tyre, tashmë historinë e tyre të dashurisë dy deputetët e Partisë Socialiste e kanë shpallur haptazi.

E gjithë kjo romancë e cila mbahej e fshehtë prej kohësh është bërë edhe më publike gjatë dasmës së ministrit Veliaj.

Teksa ishin ulur me vete në të njëjtën tavolinë, një foto nuk i ka shpëtuar edhe fotografit.

“Panorama” shkruan se tashmë dy deputetët e PS-së, Olta Xhaçka dhe Artan Gaçi kanë dalë hapur. /albeu.com/
Shtuar më 13/09/2014, ora 09:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori