Olta Gixhari shfaqet plot mister (FOTO LAJM)

Aktorja bukuroshe, Olta Gixhari është një nga femrat më të komentuara shqiptare.

Krahas talentit ajo shquhet edhe bukurinë e saj, tiparet e rralla dhe format e mahnitshme fizike.

Së fundmi ne Instastoryn e saj ajo na ka mahnitur me paraqitjen e saj. E veshur me të zeza ajo duket perfekte. /albeu.com/
Shtuar më 07/04/2018, ora 11:55

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori