Olta Gixhari përgënjeshtron thashethemet: S'jam lidhur
Pasi u përfol për një romancë të re të bukuroshes Olta Gixhari, ajo ka konfirmuar vetë përmes një postimi në rrjetin social Facebook se bëhet fjalë për thashetheme.

"Sot më 24/9/2016 mora vesh nga portalet dhe mediat on line që dikush, një biznesmen i madh është i marrosur pas meje.

Meqënëse une s'njoh asnjë të tillë dhe meqë mediat emrin ende s'ja dinë, s'më mbetet veçse të pres dhe të shoh me kë më kanë bërë çift.

E derisa pena e tyre e ndrritur të vendosi T'JA SHKRUAJ EMRIN, unë do të mbetem përsëri SINGLE". /albeu.com/

Shtuar më 24/09/2016, ora 16:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori