Olta Gixhari pozon duke i dhënë gji djalit: Procesi me i bukur në botë (FOTO LAJM)

Aktorja Olta Gixhari po e shijon në maksimum mëmësinë dhe e shpenzon të gjithë kohën e saj me të voglin, Amar.

Ajo po jeton në Spanjë me bashkëshortin dhe djalin e tyre, ndërsa në rrjete sociale nuk na i kursen disa detaje nga përditshmëria e saj.

Së fundmi, ajo ka postuar në Instagram një foto shumë spontane, ku shfaqet duke i dhënë gji të voglit të saj.

Procesi me i bukur n’botë”, ka shkruar Gixhari, duke marrë edhe shumë komplimenta.

Shtuar më 14/10/2020, ora 10:48

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori