Olta Gixhari nuk kursen, ja blerja e fundit e luksit
Aktorja Olta Gixhari e cila shquhet për format trupore, ka ndarë me miqtë në Instagram blerjen e saj të fundit, për të cilën duket se nuk ka shpenzuar pak.

Aksesori më i ri janë syzet, për të cilën ajo është mjaft e lumtur, duke justifikuar kështu edhe lekët që ka shpenzuar. Aktorja e njohur për shijen e saj elegante në veshjet dhe aksesorët e saj, nuk zhgënjen në zgjedhjet që bën. Së fundmi ajo ka blerë një palë syze firme, për të cilën ka realizuar edhe një foto. /albeu.com/
Shtuar më 13/02/2015, ora 17:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori