Olta Gixhari merr surprizën e bukur nga Sali Berisha (FOTO LAJM)

Pëlqej
Aktorja shumë e njohur dhe seksi Olta Gixhari, është surprizua shumë ditëne sotme pas një takimi të rastësishëm në aeroport.

Gixhari ka takuar në aeroportin e Vienës ish kryeministrin e Shqipërisë Sali Berisha. Një takim i rastësishëm ky që ka zbukuruar ditën e biondes lozonjare.

"Surpriza e nje udhetimi" ka shkruar Olta krah fotove me ish kryeministrin.

Dhe siç mund të vihet re qartazi ajo duket mjaft e lumtur për këtë surprizë që i ka rrezervuar fati.
Shtuar më 21/11/2017, ora 22:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori