Olta Gixhari merr furçën dhe lyen vetë shtëpinë (VIDEO)

Loading...

A post shared by Olta Gixhari (@oltagixhari) on

Olta Gixhari është një prej femrave më të njohura të showbizit shqiptar dhe një ndër personazhet më të komentuar në media, e cila numëron një numër të madh ndjekësish në Instagram.

Ajo bie shpesh në sy për format seksi dhe pozat e nxehta, mirëpo ditën e sotme i ka habitur të gjithë fansat me një video të publikuar në profilin e saj.

Ajo shfaqet mjaft e thjeshtë, me një fustan të shkurtër të zi që i tregon këmbët, pa tualet dhe me një furçë në dorë, duke lyer muret e shtëpisë. shkruan xing.al

Fansat kanë reaguar menjëherë në videon e aktores, duke shprehur habinë që po e shihnin duke bërë një punë të tillë dhe e kanë komplimentuar duke e quajtur vajzë punëtore.
Shtuar më 16/06/2018, ora 18:49

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori