Olta Gixhari me armë? (FOTO LAJM)

Nga një vajzë lozonjare e cila na shfaqet në fotot në rrjetet sociale, tashmë aktorja Olta Gixhari na del më e fortë, madje me një pushkë në dorë.

Ne videon të cilën e ka postuarInstagram, na shfaqet aktorja e cila mbush armën me fishekë dhe shtin ne ajer. /albeu.com/
Shtuar më 06/10/2014, ora 18:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori