Olta Gixhari hap krahët dhe nxjerr recipetat (FOTO LAJM)

Aktorja e njohur nga Shqipëria, Olta Gixhari është një nga femrat më të bukura shqiptare.

Ajo ka arritur ti rezistoj trendeve të ndërhyrjeve duke mahnitur me bukurinë e saj natyrale dhe thjeshtësinë.

Biondina simpatike nuk heziton që herë pas here t'i tregoj linjat e saj në veshje provokuese, edhe në imazhin e fundit ajo erdhi e tillë.
Shtuar më 17/03/2019, ora 13:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori