Olta Boka rikthehet si kurrë më parë me një duet me vëllain e saj (VIDEO)
Olta Boka nëpërmjet një postimi në Instagram ka lajmëruar se është gati të lancojë projektin e ri muzikor.

Kënga do të transmetohet për herë të parë sot në darkë dhe surpriza e madhe është se kënga është bashkëpunim me vëllain e saj.

Edhe pse për një kohë të gjatë pa asnjë prurje të re në muzikë, rikthimin e saj ka vendosur ta bëjë me të vëllanë i cili njihet për pjesmarrjen në X-Factor.

Titulli i këtij bashkëpunimi është “Atij/Asaj”, për më shumë shikoni “Trailer-in” që Boka ka postuar në Instagram.
Shtuar më 23/11/2017, ora 18:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori