Olsi Klosi thyen rekordin dhe vjen me një projekt të ri (FOTO LAJM)

Pëlqej
Padyshim që ai ishte një nga banorët më pikantë të BB9 dhe sidomos për vajzat.

Olsi Klosi këtë herë ka bombarduar rrjetet sociale me postimet e tij.

Fansat e tij duket se kanë thyer rekord me dërgesat që i kanë çuar në llogarinë e tij, teksa realizojnë poto dhe video me dorën para fytyrës.

Me anë të një postimi ai ka treguar kanë mbëritur deri në 40 mijë foto të pa postuara.

Gjithashtu ish banori i Big Brother ka treguar se është duke u marrë me nëj projekt të ri të quajtur ‘El Machico’ shkruan Ekspress.

Për momentin Olsi ka preferuar të mos japë shumë detaje rreth këtij projekti. /albeu.com/
Shtuar më 13/09/2017, ora 15:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori