Ofenduan Feron, reagon në mënyrë epike e dashura e tij modele (FOTO LAJM)

Modelja bukuroshe dhe super seksi me origjinë nga Maqedonia, Arbenita Ismajli duket se është e dashura e feros, reperit që u bë shumë shpejt i njohur për publikun shqiptar.

Arbenita është një personazh i nohur në Instagram, pasi shpesh publikon foto profesionale ku tregon trupin dhe tiprate për tu pasur zili.

Modelja dhe reperi kanë shkëmbyer herë pas here edhe komente me njëri-tjetrin ku nuk kanë munguar zemrat.

Madje Arbenita duket shumë e dashuruar me Feron sa edhe e mbron atë kur ndjekësit e ofendojnë.

"A je bre normal? Shiko çfarë fytyre ka", shkruan një nga ndjekësit në foton e Feros duke i bërë tag Arbenitës.

"Më të mirën në botë", ja kthen ajo duke shkaktuar edhe më shumë reagime pas këtij komenti. /albeu.com/
Shtuar më 01/12/2018, ora 18:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori