Odeta Nishani: Tryeza e festave pėrshesh me gjel deti
Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Katėr fėmijė tė Fshatit SOS i janė bashkuar familjes sė Presidentit Nishani gjatė ditėve tė festave. Tė vegjlit janė tė buzėqeshur dhe tregojnė se kėto kanė qenė festat mė tė bukura qė kanė kaluar. Ndėrsa pėr ta ėshtė kujdesur nė mėnyrė tė veēantė edhe Zonjė e Parė.


Odeta Nishani ka rėnė gjithmonė nė sy pėr elegancėn e saj nė tė veshur dhe nė sjellje, nė ēdo pritje ku ka qenė e ftuar e nė ēdo ditė tė punės nė ministri. /albeu.com/
Shtuar më 05/01/2013, ora 14:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
Get Adobe Flash player
 
Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.

Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.