Odeta Nishani: Tryeza e festave përshesh me gjel deti
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Katër fëmijë të Fshatit SOS i janë bashkuar familjes së Presidentit Nishani gjatë ditëve të festave. Të vegjlit janë të buzëqeshur dhe tregojnë se këto kanë qenë festat më të bukura që kanë kaluar. Ndërsa për ta është kujdesur në mënyrë të veçantë edhe Zonjë e Parë.


Odeta Nishani ka rënë gjithmonë në sy për elegancën e saj në të veshur dhe në sjellje, në çdo pritje ku ka qenë e ftuar e në çdo ditë të punës në ministri. /albeu.com/
Shtuar më 05/01/2013, ora 14:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Përtej tensionit politik që shkaktoi, shkarkimi i djeshëm i Ylli Manjanit nga posti i ministrit të Drejtësisë është shoqëruar me humor në rrjetet sociale.

Përtej tensionit politik që shkaktoi, shkarkimi i djeshëm i Ylli Manjanit nga posti i ministrit të Drejtësisë është shoqëruar me humor në rrjetet sociale.