Obama realizon "ëndrrën", viziton Stonehenge (FOTO LAJM)

Presidenti i Shteteve te Bashkuara të Amerikës Barack Obama sheh i mahnitur gurët mijëra vjeçarë të Salisbury Plain. Një shëtitje e shkurtër pas Samitit të Natos në Uells dhe pak para nisjes për në Washington.

Numri një i "Shtëpisë së Bardhë" sheh me admirim monolitet poshtë qiellit gri të Anglisë dhe si një turist normal, bën foto me telefonin e tij.

"Është fantastike", komenton ai. "Ishte një nga dëshirat e mia më të mëdha të vizitoja këtë vend. Tani mund të fshij nga lista ime një nga gjërat që duhet të bëja në jetë". /albeu.com/
Shtuar më 07/09/2014, ora 13:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori