"O ta hëngsha piii" Mozzik sjell një tjetër version të këngës "Madonna" (VIDEO)
View this post on Instagram

MADONNA REMIX 🤣🤣🤣 @getinjo @labinotl1

A post shared by MOZZIK (@mozzik) on

Mozzik pak ditë më parë lansoj këngën e re “Madonna” e cila u kthye në hit dhe deri tani ka afër 8 milionë klikime në Youtube.

E pse ka ngjallur shume polemika për shkak të tekstit, Mozzik të sjell në version qesharak një pjesë të këngën së fundit.

Bashkë me të shihet edhe vëllai i tij, Getinjo dhe një mik i tyre teksa ata realizojnë versionin më ndryshe të këngës.

Nndërkojë mos harroni bashkëpunimin me Kidën “PP”, që pritet të dalë brenda pak orësh.
Shtuar më 02/07/2020, ora 20:53

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori