"O shef pse të hoqën?", ish-ministri Tahiri i përgjigjet pyetjes
Largimi i Tahirit nga paneli ministror u bë për shumë kohë kryetma e diskutimeve.

Këtë të dielë ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri është bërë pjesë e spektaklit të humorit “Portokalli”.

I paraqitur në numrin humoristik me Florian Binaj dhe Irgen Çela të cilët luajnë personazhet e dy policëve Tahiri nuk i shpëtoi dot pyetjeve me spec.

Ishin dy "polivcët" ata që e pyetën ish-ministrin për largimin e tij.

Tahir i ka qëndruar serioz përgjigjes duke thënë se “çdo gjë e ka një fillim dhe një fund”. /albeu.com/
Shtuar më 16/10/2017, ora 01:07

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori