"N’zemren e tina aty o Dafina", çfarë paralajmërimi ishte postimi i fundit i këngëtares? (FOTO LAJM)
View this post on Instagram

n’zemren e tina, aty o Dafina

A post shared by 𝕯 𝖆 𝖋 𝖎 𝖓 𝖆 (@dafina.zeqiri) on

Një nga këngëtaret më aktive gjatë pandemisë, por edhe më parë është pa dyshim Dafina Zeqiri. Ajo ka publikuar projekte të njëpasnjëshme dhe duket se nuk e ka ndërmend të ndalet.

Dafina ka publikuar një foto me një ‘look’ ndryshe dhe shkruan “N’zemren e tina aty o Dafina”, duke lënë të kuptohet se mund të jetë një pjesë e tekstit në këngën e re.

Kujtojmë se projekti i saj i fundit ishte “A je pendu”, i publikuar vetëm pak ditë më parë që u kthye menjëherë në superhit.

Shtuar më 26/05/2020, ora 14:42

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori