Nxori fotot nudo të Katte Middleton, gjobitet revista franceze
Një revistë franceze u hodh në gjykatë pak vite më parë sepse fotografoi dukeshën e Kembrixhit teksa relaksohej me bashkëshortin e saj Dukën William në tarracën e një apartamenti.

Kjo ngjarje ndodhi në 2012 në Jug të Francës shkruan Albeu.com.

Ajo ishte e zhveshur dhe fotografitë u poston si lajm kryesor në Revistën franceze duke cënuar kështu privatësinë e Dukeshës.

Familja mbretërore e hodhi revistën në gjyq dhe drejtuesit e saj u gjobitën me 103 mijë euro ose rreth 92 mijë pound ditën e sotme teksa procesi gjyqësor mori fund.

Dukesha në atë kohë thuhet se u ndje shumë keq dhe ndihej e prekur dhe e cënuar. /albeu.com/

Shtuar më 05/09/2017, ora 16:15

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori