Nxehet situata në Xing, shoqëruesja e Ermalit një zjarr i vërtetë
Kejvina Kthjella është vajza më e re që zëvëndsëon Rashelin në emisionin "Xing me Ermalin".

Ermali ka publikuar videon e rradhës nga emisioni ku e ftuar do të jetë dhe këngëtarja Eni Koçi.

Ermali mesa duket ka goditur në shenjë pasi Kejvina është vërtet shumë tërheqëse dhe provokuese.

Paraprakisht Ermali na ka njoftuar se situata do të jetë e zjarrtë në Klan me praninë e modeles bionde. /albeu.com/
Shtuar më 20/10/2017, ora 16:53

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori