Nxehet situata në Xing, Luana zhvesh Ermalin dhe Gent Hazizin
"Si ishte të punoje me Luanën?", mjaftoi kjo pyetje që situata të nxehej në "Xing me Ermalin" ku sot është i ftuar Gent Hazizi. “Luana? Oh se m녔, u shpreh aktori dhe nisi të zbërthente xhaketën.

“Fillojnë të zbërthehen njerëzit kur flasin për Luanën”, tha Ermal Mamaqi dhe filloi të zhvishej gjithashtu.

“Ishte ndonjë cik e egër apo duket si e egër?”, vazhdoi pyetjen Ermali. “Nuk është absolutisht e egër”, u përgjigj Genti teksa zbërthehej shkruan xing.al.

Dy aktorët bënë publikun të shpërthejë në të qeshura teksa komunikonin duke zbërthyer kopsat e këmishave.
Shtuar më 03/03/2018, ora 22:14

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori