Nusja e Topallit tmerron fansat, tranformohet në mënyrën më të frikshme (FOTO LAJM)

Pëlqej
Eva Murati përvecse që është një nga vajzat e njohura të ekranit është edhe e fejuara e djalit të Jozefina Topallit, Genarit.

Edhe pse ajo ka një karrierë të sajën, shpesh mediat rozë e njohin atë me emërtimet si “nusja e Jozefinës” dhe kjo gjë me sa duket nuk është se i pëlqen edhe aq shumë Evës.

Por tashmë kjo është bërë e pashmangshme, pasi njerëzit e njohin si të tillë Evën,pavarësisht se e duan shumë me gjithë arritjet e saj.

Këtë herë ama Eva ka habitur të gjithë fansat në Instagram por edhe në rrugë pasi ka dalë e lyer tmerrësisht shumë për hir të një seti fotografik.

Gjithsesi ne i urojmë shumë suksese Evës. /albeu.com/
Shtuar më 15/01/2018, ora 19:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori