Nusja e familjes Hoxha prezanton një njeri të shtrenjtë (FOTO LAJM)

Rezarta Shkurta ka vite që është pjesë e botës së showbizit shqiptar dhe hyri në të si këngëtare vite më parë dhe më pas preku dhe fushën e fotografise.

Rezarta njihet për pjesëmarrjet e saj të shumta në kompeticionet muzikore nga ku ka dalë gjithmonë e vlerësuar.

Por akoma më të famshme e bëri lidhja me nipin e Enver Hoxhës.

Thuajse të gjithë e njohin Rezartën, por ajo së fundmi ka prezantuar dhe motrën e saj.

Me aq sa duken në fotot e publikuara ato kanë shumë ngjashmëri me njëra tjetrën. ‘Motra, jetë’ ka shkruar Rezarta krah fotove të saj. /albeu.com/
Shtuar më 01/07/2017, ora 17:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori