Nusja e familjes Hoxha habit me dedikimin për Nexhmijen dhe Enverin (FOTO LAJM)

Pëlqej
Nusja e nipit të diktatorit Enver Hoxha, këngëtarja Rezarta Shkurta ka habitur ditën e sotme me një postim në Instagram.

Ajo ka postuar një fotografi të vajzës së saj dhe Ermal Hoxhës, Herës me stërgjyshen e saj, gruan e diktatorit Enver Hoxha.

Shpeshherë Rezarta e ka shprehur dashurinë për familjen e bashkëshortit të saj.

'Ne e kemi shume xhan nena Mian, edhe pse ja marim te gjitha stirolapsat ku ajo cdo dite shkruan, dhe hedh kujtimet e saj me gjyshin e madh @herahoxha.al #Family' ka shkruar Rezarta në postimin e saj të cilin e ka shoqëruar me zemër. /albeu.com/
Shtuar më 20/02/2018, ora 23:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori