Nusja e familjes Hoxha e emocionuar si kurrë më parë: “Kam ende shijen e puthjes së parë”
Sot është një ditë e shënuar për këngëtaren Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxhën,

Kjo pasi vajza e tyre Hera feston sot ditëlindjen.

Ajo feston sot 4 vjetorin e lindjes dhe mami Rezarta nuk kishte sesi të mos i bënte një urim shumë të ndjerë vajzës.

“Me duket sikur dje mora vesh lajmin qe nje princeshe do te vinte ne jeten tone, akoma kam ne buzet e mia shijen e puthjes se pare Te duam lule bora jone Hera bebja ime e vogel , sot 4 vjec”, shkruan Rezarta.

Përveç urimit, Rezarta është siguruar që t’i bëjë edhe një surprizë princeshës së vogël, por edhe dhurata të shumta.
Shtuar më 23/10/2017, ora 16:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori