Nuk është Cozman. Zbulohet babai i fëmijës së Tunës (VIDEO)
Pak ditë më parë Express Rozë raportoi lajmin ekskluziv për shtatzëninë e Tunës.

Teksa u munduan ta përgënjeshtrojnë si lajm, Gazeta Express mëson se Tuna është në muajin e katërt të shtatzënisë dhe babai i fëmijës është Patris Berisha, vëllai i Robert Berishës.

Çifti ditë më parë janë fotografuar së bashku në një lokal në Prishtinë, ku këngëtarja nuk dukej në gjendjen më të mirë të mundshme.

Tuna nuk ka shumë kohë që është ndarë nga reperi Cozman dhe thashethemet se ajo ka një të dashur të ri po dalin si të vërteta../Albeu.com/

Shtuar më 26/10/2016, ora 19:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori