Nuk rastis shpesh të shohim Vesa Lumën me të tilla foto (FOTO LAJM)

Vesa Luma është njëra nga këngëtaret e estradës e cila jo pak herë ndan momentet me ndjekësit, shkruan Albeu.com

‘Instagrami’ është rrjeti social i preferuari Vesës si edhe shumë këngëtarëve tjera.

Ajo së fundmi ka postuar disa foto ku si rrall herë është shfaqur tëpër provokuese.

E veshur me një fustan të zit të ngjitur pas trupit shoqëruar më një kapelë po ashtu të zezë dhe taka të kuqe, ajo ka venë në pahë të pasmet e saj. /albeu.com/
Shtuar më 18/02/2019, ora 23:43

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori