Nuk pritej, Kejvina zbulon lidhjen me ish-deputetin shqiptar
Pëlqej
Një nga lojrat kryesore në "Xing" është dhe loja ku duhet zbuluar personazhi pas fotos.

Në njërën prej tyre këtë puntatë, ishte ish deputeti i parlamentit Eduart Ndocaj, i njohur si ‘Kaubojsi’.

Teksa Ermali po jepte disa ndihma për Remën për të identifikuar personazhin, Kejvina Kthella ndërhyri duke thënë.

Kujdes se Kaubojsin e kam kushëri’ .

Ky detaj me sa duket i ka shpëtuar dhe Ermalit pasi ai u shpreh i habitur për lidhjen farefisnore mes velinës së tij sexy dhe ish deputetit. /albeu.com/
Shtuar më 04/11/2017, ora 23:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori