Nuk pëmbahet Eduart Grishaj! Komenton në foton e Arbanës (FOTO LAJM)

Është përfolur shumë në media për një lidhje mes moderatoresnjohur Arbana Osmani dhe regjisorit të emisionit “Dua të të bëj të lumtur”, Eduart Grishajt.

Kjo për faktin se të dy personazhet e njohur për publikun kanë heshtur, megjithëse në rrjetet sociale janë parë se kanë udhëtuar në destinacine të njëjta dhe të shoqëruar nga njëri-tjetri.

Ndërkohë së fundmi duket se regjisori Eduard Grishaj nuk është përmbajtur ndaj një fotoje të publikuar nga moderatorja Arbana Osmani, pa i shprehur komplimentet publikisht.

“Mosss..Prandaj më paska ikur dielli nga Londra mua”,-shkruan Eduart Grishaj, në foton me moderatores duke e komplimentuar.
Dhe ndërkohë Arbana i është kthyer me humor: “Shif mos te te iki noi kermill nga pjata ty”,-ku siç duket di se çfarë po bën momentalisht regjisori.
Shtuar më 18/04/2019, ora 13:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori