Nuk ndalet Sara Kapo, provokuese sërish (FOTO LAJM)

Sara Kapo, vajza e aktores së njohur Ema Andrea ka postuar foto provokuese në profilin e saj në Instagram ku shihet e veshur me një bluze e cila duket se i nxjerr në pah gjoksin.

Sara ka drejtuar një shikim joshës dhe mjaft provokues për ndjekësit e saj.

Me tualetin që ka bërë ajo duket mjaft e bukur. /albeu.com/
Shtuar më 25/03/2018, ora 15:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori