Nuk mbaron me kaq, Ermal Mamaqi bën një video dhe i përgjigjet blogeres
Nuk ka mbaruar me aq situata në studion e Ermalit.

Pas reagimit të indinjuar të Alyne gjatë pyetjes së Kejvinës, blogerja dha një tjetër mesazh.

Ajo bëri një video vetëm për pyetjen se studion e Ermalit, duke i kujtuar edhe njëherë moderatorit se në fakt seksismi nuk është për të qeshur.

Pasi blogerja Alyne ka publikuar video ku shpjegon çfarë ndodhi në “Xing me Ermalin”, aty ku ajo filloi të qante, moderatori Ermal Mamaqi, ka treguar me një video të gjatë se ajo thjesht i ka ngritur një kurth.

“Aline me ngriti një kurth mua, duke shfrytëzuar momentin në emision për të mbrojtur kauzën e saj në mbështetje të grave.
Shtuar më 24/11/2018, ora 23:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori