Nuk lanë gjë pa u sharë, milioneri i kërkon këngëtares shqiptare rikthimin

Lidhja e Morena Tarakut dhe miliarderit iranian Sasha Sobhani duhet thënë se u komnetua shumë në rrjete sociale.

Por ky i fundit duket se nuk e harron dot lehtë këngëtaren shqiptare.

Sasha ka postuar së fundmi në Instastory një video ku shfaqet duke filmuar pamjen jashtë hotelit ku po qëndron në Stamboll, teksa në sfond po dëgjon këngën e Morenës me titull "Amore", ç'ka është komentuar si dedikim i miliarderit për këngëtaren shqiptare dhe si një kërkesë për tu rikthyer bashkë.

Por cfarë do të bëjë Morena? /albeu.com/
Shtuar më 30/11/2018, ora 08:28

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori