“Nuk ke punë ti me vajzën time”, Eli Fara i kthehet moderatorit
Marina është vajza juriste e këngëtares Eli Fara, që ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve.

Fëmija i vetëm i këngëtares Fara, e cila në vite është komentuar dhe si simbol bukurie.

Ndërkohë në rejistrimet Off Record të Xingut, shfaqet edhe Eli Fara.

“Ti Eli je ajo që femrat xhelozojnë, po vajza s’të ngjau fare?”, e pyeti Ermali këngëtaren. “Hiqe këtë budallallëk”, ja kthen Eli.

“Eli Fara ka një vajzë shumë atraktive, ka shumë fansa në Instagram”, shprehet Ermali. “S’ke punë me vajzën time ti, vazhdo me pyetjen tjetër. Lëre sa fansa ka, vazhdo me pyetjen tjetër”, i përgjigjet këngëtarja dhe të dy nisin të qeshin. /albeu.com/
Shtuar më 17/06/2018, ora 16:16

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori