“Nuk kanë pikë talenti”, reperi sulmon hapur dy këngëtarët shqiptarë
Don Phenom i cili u bë i njohur për publikun shqiptar pas këngës Columbiana, ka qenë i ftuar në Thumb.

Ndër të tjera ai ka bërë një deklaratë të fortë për Dj Blunt dhe Real 1.

I pyetur për emrin e një këngëtari shqiptar të cilin nuk e dëgjon fare, Don Phenom ka përmendur jo një, por dy emra të shoëbizit shqiptar, të cilët nuk i dëgjon asnjëherë.

"Dj Blunt dhe Real 1. Nuk është se kanë ndonjë talent."- është shprehur Don Phenom para kamerës. /albeu.com/
Shtuar më 20/11/2018, ora 17:06

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori