Nuk ka ndarje? Angelina dhe Brad Pitt ndalin procedurat e ndarjes
Angelina Jolie dhe Brad Pitt mesa duket nuk dëshirojnë më që të shkurorëzohen.

Kështu së paku kanë pohuar për revistën amerikane “Us Weekly” se ish-çifti nuk ka vazhduar më tutje me procedurat e shkurorëzimit.

“Shkurorëzimi është ndalur. Ata nuk kanë bërë asgjë gjatë muajve të fundit rreth procedurave gjyqësore për shkurorëzim”, ka thënë një burim i afërt i aktorëve hollivudian.

E gjithë kjo pasi aktori kishte pohuar se i ka lënë pas të gjitha problemet jetësore, dhe kjo ka bërë që të reflektojë edhe Jolie dhe të mos vazhdojë me procedurat gjyqësore.

Kujtojmë se çifti që u nda në muajin shtator të vitit 2016 ndërsa bashkë do të rrisin fëmijët. /albeu.com/

Shtuar më 09/08/2017, ora 22:38

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori