Nuk ka më dyshime! Seldi dhe Mimoza Shkodra dalin bashkë publikisht (FOTO LAJM)

Pëlqej
Ishte pikërisht e diela e 24 shtatorit dita që Mimoza Shkodra dhe Seldi Qalliu kanë vendosur t’u japin fund thashethemeve dhe ta japin vetë lajmin e gëzuar, se janë bashkë!.

Nuk dihet nëse ka ndonjë domethënie kjo datë, apo u ka mbaruar durimi nga lajmet në media për lidhjen e tyre, që kanë postuar së fundmi të dy të njëjtat foto, në profilet e tyre në Instagram.

Pasi lanë pushimet në bregdet, këto ditë Mimoza dhe Seldi janë zhvendosur në mal, në Alpet e Zvicrës, në Brienz /albeu.com/

Shtuar më 24/09/2017, ora 21:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori