Nuk ka fund tragjedia, pas nënës këngëtarit i vdes edhe motra 18 vjeçare
Motra e vogël e këngëtaritnjohur Louis Tomlinson, i njohur gjerësisht si Louis i “One Direction”, u gjend e pajetë në apartamentin e saj në Londër.

Félicité Tomlinson, modele dhe blogere, thuhet se ndërroi jetë si pasojë e një ataku në zemër, megjithëse ende nuk ka një version zyrtar për shkaqet e vdekjes.

Kjo ngjarje e rëndë në familjen Tomlinson ndodh 2 vite pasi nëna e Louis humbi jetën pas një beteje të gjatë me leuçeminë shkruan anabel.

Një javë më parë, këngëtari publikoi edhe një këngë në nder të kujtimit të saj.
Shtuar më 15/03/2019, ora 16:09

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori