"Nuk je e bukur nga fytyra", moderatorja i kthen komentin 'epik' komentuesit (FOTO LAJM)

Moderatorja Arbana Osmani është një nga më të dashurat e publikut. Vëmendjen kohet e fundit e morri divorci i saj nga partneri si dhe lidhja e re e pa pranuar me regjisorin Eduart Grishaj.

Në publikimin e saj më të fundit ajo ka replikuar me një nga ndjekësit e saj, diçka që e bën rrallë herë.

Arbana ti je shumë e bukur nga sjellja dhe shpirti, por jo nga fytyra. Hajt le themi simpatike.”-shkruan në koment.

Hajt bereqaves.”-është përgjigjur moderatorja me humor.
Shtuar më 20/03/2019, ora 09:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori