Nuk fshihen më, Rina Balaj në momente intime me të dashurin reper (FOTO LAJM)

Rina Balaj u rikthye së fundmi me këngë të re, me Instagram të ri, por edhe me lajme të reja nga jeta private. Rina pak kohë më parë konfirmoi zërat se ajo dhe reperi grek Sinboy janë në një lidhje dhe tanimë çifti nuk fshihen. Rina sot ka postuar një foto ku shfaqet e mbështetur në kraharorin e reperit dhe duket shumë e lumtur krah tij.

Sinboy gjithashtu ka postuar një foto me Rinën, të dy të veshur sportiv teksa ndodhen në një studio në Prishtinë. Rina dhe Sinboyfundmi publikuan këngën e tyre të re "Tetancion", bashkëpunimi i dytë pas këngës "Gigi", që pati shumë sukses.

Shtuar më 18/12/2019, ora 09:10

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori