Nuk fshihen më, Arbana Osmani poston foto me Eduartin në Barcelonë (FOTO LAJM)

Prej muajsh moderatorja Arbana Osmani përflitet për një lidhje të mundshme me regjisorin e emisionit të saj, Eduart Grishaj.

Dyshja ndodhet në Barcelonë sëbashku me stafin e emisionit dhe siç duket Arbana ka zgjedhur ta konfirmojë këtë lidhje prej andej.

Ndryshe nga Eduarti, kjo është foto e parë që Arbana poston me të.

Çifti duket mjaft i lumtur duke buzëqeshur pranë njëri-tjetrit.

Shtuar më 04/07/2019, ora 13:25

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori